Symbole Wielkiej Brytani - konkurs

3 miesiące temu

W roku szkolnym 2023/2024 w ramach zajęć z języka angielskiego odbył się konkurs plastyczny pt. "Symbole Wielkiej Brytanii", który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury miało nie lada wyzwanie wyłonić zwycięzców. Prace były bardzo oryginalne i pomysłowe. Dla przedszkolaków była to znakomita okazja do poznania najciekawszych miejsc oraz kultury i zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii.

W ramach kolejnej edycji zajęć "Poznajemy języki obce" dzieci poznały kulturę, zabytki oraz najważniejsze zwroty, słówka w języku francuskim.

Dziękuję Wam - Wspaniałe Przedszkolaki za ten rok nauki oraz zabawy na zajęciach.

Życzę udanych i słonecznych wakacji !!!

Have a great holiday !!! :-)

Nauczyciel języka angielskiego